Zamknij

Wypróbuj napój na płaski brzuch. Efekt widoczny już po 3 dniach

Marta Wilczkowska
06.12.2020
Aktualizacja: 06.12.2020 16:37

Oponka na brzuchu to zmora wielu z nas. Mówi się, że najlepszym sposobem na pozbycie się jej są specjalnie dobrane ćwiczenia. Okazuje się jednak, że istnieje jeszcze jedna skuteczna recepta. Mowa o napoju, który sprawi, że już po 3 dniach zauważysz znaczną poprawę. Przygotujesz go samodzielnie w domu.

Płaski brzuch
fot. Shutterstock

Oponka na brzuchu to zmora wielu z nas. Mówi się, że najlepszym sposobem na pozbycie się jej są specjalnie dobrane ćwiczenia. Okazuje się jednak, że istnieje jeszcze jedna skuteczna recepta. Mowa o napoju, który sprawi, że już po 3 dniach zauważysz znaczną poprawę.

Napój na płaski brzuch

Dieta na płaski brzuch stała się hitem ostatnich lat. Stosują ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni w każdym wieku. Jeżeli i ty chcesz stracić kilka centymetrów w obwodzie, zacznij pić od dziś napój, który jest idealnym "spalaczem" tłuszczu.

Do jego przygotowania potrzebować będziesz:

  • 2 główek czosnku,
  • 2 cytryn,
  • 1,5 litra wody.

Czosnek znany jest ze swoich zdrowotnych i odchudzających właściwości. Nie dość, że odtruwa, to jeszcze pobudza pracę jelit i usuwa nadmiar wody z organizmu. Jednak nie każdy wie, że zapewnia on jeszcze lepsze działanie w połączeniu z cytryną. Napój na bazie tych składników to dietetyczny hit!

Sposób przygotowania:

Obierzcie czosnek, dokładnie umyjcie cytryny, a następnie pokrójcie je w plasterki. Oba składniki wrzućcie do wody i gotujcie przez około 15 minut. Na koniec przecedźcie gotowy napar i go wystudź.

Napój na płaski brzuch pijcie 3 razy dziennie - przed śniadaniem, obiadem i kolacją. Mimo że nie smakuje on najlepiej, doskonale radzi sobie z oponką na brzuchu.

Jeśli nie wierzycie w jego działanie, przekonajcie się sami. Pijcie go codziennie, a niebawem zobaczycie pierwsze efekty. Uwaga! W czasie stosowania diety całkowicie zrezygnujcie z białego pieczywa i słodyczy.