,

Mężczyzna miał silne zaparcia. W jelicie znaleziono rurę od odkurzacza

06.03.2023 13:42

"Cóż nie od dziś wiadomo, że człowiek to pomysłowe zwierzę. Wymyśli różne cuda, aby się zabawiać" - napisano na wstępie w internetowym wpisie grupy STOP The Bleed - Polska. Mężczyzna zgłosił się na pogotowie z powodu bólu brzucha i zaparcia. W jego przewodzie pokarmowym znaleziono... rurę od odkurzacza. 

STOP The Bleed - Polska/Facebook/screen
fot. STOP The Bleed - Polska/Facebook/screen

STOP The Bleed - Polska (strona tworzona przez ratowników, strażaków, funkcjonariuszy) opisuje na swoim profilu historię 35-letniego mężczyzny, który zgłosił się po pomoc medyczną z powodu utrzymującego się bólu brzucha i zaparcia. Ponieważ badanie wykazało "wyczuwalną masę w lewym dolnym kwadransie", zlecono badanie RTG, a wtedy oczom medyków ukazał się ciekawy przedmiot. 

"Dalszy wywiad z pacjentem nie ujawnił tożsamości ciała obcego, a on sam nie wie, jak się tam znalazł" - napisano we wpisie na Facebooku. Zagadkę rozwikłano dopiero po operacji, która okazała się konieczna ze względu na stan zdrowia pacjenta. Okazało się, że w dolnej części przewodu pokarmowego mężczyzny "utknęła" 60 cm rura od odkurzacza. 

Niedawno pisaliśmy o podobnych przypadkach. Opisywaliśmy na przykład przypadek mężczyzny, który chciał "leczyć" zaparcia żywym węgorzem lub sprawę nastolatka, u którego wykryto zakleszczoną w jelicie piłkę do golfa. Jakiś czas temu świat obiegła też historia mężczyzny, który miał w odbycie pocisk armatni

Logo radiozet Dzieje się