Obserwuj w Google News

Młodej kobiecie krwawiło ucho. Nawet lekarzy zszokował powód [FILM]

1 min. czytania
25.09.2023 12:04
Zareaguj Reakcja

Kobieta zgłosiła się do szpitala z powodu krwawienia z ucha. Lekarze dokonali szokującego odkrycia. Film, na którym widać, jak z jej ucha lekarze usuwają żywego owada, jest naprawdę przerażający. To mogło zdarzyć się każdemu.

Z ucha pacjentki usunięto ćmę
fot. Screen TikTok

Iris Novau Díaz z Katalonii (Hiszpania) zgłosiła się do szpitala z krwawiącym uchem. Była zszokowana, podobnie jak lekarze, gdy okazało się, jaka jest tego przyczyna. Na wywołującym ciarki nagraniu widać, jak lekarz powoli wyciąga z jej ucha ciało obce – była to żywa ćma. Kobieta była przerażona.

W uchu pacjentki zamieszkał żywy owad

Díaz zgłosiła się do lokalnego szpitala, bo zaniepokoiło ją nietypowe krwawienie z ucha. Po szybkim badaniu lekarz stwierdził, że w jej uchu znajduje się owad. – W moim uchu zamieszkał robak! Ucho krwawiło i widać było tylko małe odnóża owada. To naprawdę obrzydliwe! – skomentowała pacjentka.

Lekarz usunął ćmę z ucha Iris za pomocą pęsety, co widać na nagraniu, które wywołuje ciarki na plecach. Pod filmem ze szpitala, który Iris zamieściła na TikToku, pojawiły się komentarze przerażonych internautów:

  • „Wow, mój Boże, dlatego tak bardzo panikuję, kiedy widzę ćmy”.
  • „O Boże, to kolejny powód do strachu!”.
  • „Gdyby mi się to przytrafiło, chciałbym się już więcej nie obudzić”.