Zamknij

Penis dłuższy o 5 cm? Dzięki nowemu implantowi to możliwe!

Aleksandra Supryn
21.03.2016 10:07

„Chcesz przedłużyć swojego penisa?”. Nie, to nie kolejny mail, który przeniesiesz do folderu ze spamem. Od teraz panowie, który nie są zadowoleni ze swojego przyrodzenia, mogą sobie pomóc. Lekarz z Beverly Hills wymyślił skuteczny implant do penisa. 

Czy powiększanie penisa może być skuteczne? Poznaj nowy implant penisa

Rozmiar penisa to dla wielu mężczyzn ogromny kompleks. Psychologowie mówią, że jest to jeden z najczęstszych powodów braku pewności siebie, kiepskiego pożycia seksualnego czy nawet depresji i dysfunkcji społecznych.

Na szczęście współczesna medycyna śpieszy na pomoc. Dzięki silikonowemu implantowi penis stanie się o dłuższy i szerszy o 1,5-2,5 cale (ok. 3,75-6,25 cm).

Skuteczne powiększanie penisa

Pomysłodawcą nowego implantu jest urolog z trzydziestopięcioletnim doświadczeniem – dr James Elist z Beverly Hills. Jak powiedział sam doktor:

Nikt nie chce mieć małego albo średniego penisa.

W myśl tego zaczął pracować nad ratunkiem dla wszystkich tych, którym los pożałował. Elist od lat zajmował się różnymi dysfunkcjami seksualnymi u mężczyzn. To właśnie on jako pierwszy połączył trudności z osiągnięciem erekcji z paleniem papierosów.

Zajmował się również zabiegami, które miały pomóc pozbyć się problemów z erekcją. Doktor wszczepiał mężczyznom specjalną protezę, która umożliwiała normalne funkcjonowanie penisa. Umieszczano ją w tętnicach członka, co ułatwiało i usprawniało przepływ krwi w penisie, a więc i erekcję. Niestety, był jeden problem – po zabiegu penis lekko się kurczył.

Pod wpływem skarg pacjentów Elist zaczął pracować nad kolejnym innowacyjnym implantem – tym razem takim, który powiększy penisa. W 2002 roku doszło do przełomu.

Czy przedłużenie penisa jest możliwe?

Co prawda już wcześniej istniały metody, które były w stanie powiększyć penisa. Niestety wszystkie mało skuteczne. Najczęściej wstrzykiwano pacjentom niewielkie dawki tłuszczu, który lekko poszerzał rozmiar członka. Efekt znikał jednak po 5-6 miesiącach, ponieważ tłuszcz wchłaniał się do organizmu. Co więcej, wstrzyknięty tłuszcz tworzył pod powierzchnią penisa nierówności i guzki.

Równie nieskuteczne były przeszczepy tkanki i żelowe wypełniacze.

Dopiero metoda Jamesa Elista okazała się rewolucją. Jest zarówno skuteczna, jak i długotrwała – efekt utrzymuje się do końca życia.  

Implant penisa stworzony przez dr. Elista jest wykonany z bardzo delikatnego silikonu, który przypomina kształtem męskiego członka. Lekarz mówi, że wszystko działa podobnie jak podczas powiększania piersi. Jedyną różnicą jest to, że implant jest pusty w środku, dzięki czemu jest jeszcze lżejszy.

Specjalista pracował nad nim od 2004 roku, eksperymentował z kształtem, rozmiarem i materiałem. Ostatecznie doszedł do perfekcji i udało mu się stworzyć idealny model.

Implant wszczepia się tuż pod powierzchnię skóry penisa, więc efekt powiększenia jest natychmiastowy.

Mężczyźni mogą wybierać spośród trzech rozmiarów: L, XL i XXL. Niestety wybór nie zależy od preferencji pacjenta, ale od rozciągliwości skóry. Niektórzy nie mogą sobie pozwolić na największą opcję.

Zabieg kosztuje 13 tysięcy dolarów (ok. 48 tysięcy złotych). Wszystko odbywa się pod narkozą, więc pacjent nie odczuwa bólu i trwa tylko 45 minut. Implant umieszczany jest w penisie przez niewielkie nacięcie na pachwinie.

Rekonwalescencja nie jest długa. Już na drugi dzień mężczyzna może wrócić do swoich codziennych zajęć. Musi jednak powstrzymać się od wszelkich czynności seksualnych na co najmniej 4 tygodnie

___

ZdrowoBardzo / AS