Zamknij

Na to cierpi księżna Kate. Ta przypadłość może utrudniać życie

27.09.2022 12:25

Kate Middleton znana jest z nienagannej postawy - zawsze elegancko ubrana wykonuje obowiązki z szerokim uśmiechem na ustach. Jednak w ostatnich tygodniach, media zwracają uwagę, że księżna Walii wygląda na zmęczoną i smutną. Już wiadomo, co może być tego przyczyną. Księżna Kate wyjawiła, że zmaga się z pewnym problemem. 

Jonathan Buckmaster/Daily Express/Press Association/East News
fot. Jonathan Buckmaster/Daily Express/Press Association/East News

Księżna Kate żyje bardzo aktywnie. Wychowuje trójkę dzieci i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych członków rodziny królewskiej. Bierze udział w zawodach sportowych, skacze ze spadochronem, sadzi kwiaty, a w "wolnych chwilach" czyta dzieciom. Po śmierci królowej Elżbiety II Kate i William objęli nowe funkcje i dodatkowe obowiązki. Brytyjskie media zauważają, że uroczystości pogrzebowe mocno dobiły się na zdrowiu księżnej Walii, która do tej pory tryskała energią.

Gdy Kate i William odwiedzili żołnierzy podczas szkolenia wojskowego w Pirbright, Surrey, księżna w czasie dyskusji wyjawiła, że ostatnio faktycznie ma problemy ze zdrowiem. Kate powiedziała, że ma poważne problemy ze snem.

Księżna Kate cierpi na bezsenność. Zdradza, jak sobie z tym radzić

Bezsenność jest częstym skutkiem ubocznym stresu i pracowitych okresów. Choć z pozoru brzmi to niegroźnie, to może mieć poważny wpływ na zdrowie. Niedostateczna ilość snu może powodować problemy z pamięcią, zmiany nastroju i osłabiać odporność organizmu.

Księżna Kate ujawniła wcześniej, że przestrzega trzech zasad, by poprawić jakość snu:

  1. Codziennie kładzie się spać o 22:30.
  2. Stara się spożywać ostatni posiłek na kilka godzin przed snem, by dać organizmowi czas na trawienie. Kolację w domu rodziny Cambridge je się codziennie o 18.
  3. Każdego dnia wykonuje trening fitness, ponieważ wysiłek fizyczny ułatwia zasypianie.

Źródło: hellomagazine.com