Brakuje Ci pocałunków? Powstało urządzenie do całowania na odległość!

Monika Piorun
10.01.2017 17:42
Brakuje Ci pocałunków? Powstało urządzenie do całowania na odległość!
fot. Urządzenie do całowania na odległość

Emma Yann Zhang w ramach pracy doktorskiej z informatyki na City University w Londynie stworzyła rewolucyjny gadżet, który może być wybawieniem dla wszystkich par będących w związkach na odległość. Jej wynalazek pozwala poczuć na własnych ustach pocałunek naszego partnera lub partnerki.

Choć wydaje się nam, że całowanie zajmuje zaledwie krótką chwilę, to jednak przeciętny człowiek w ciągu całego życia przeznacza na tę czynność aż 2 tygodnie.

Słodkie buziaki składane dzieciom sporo się różnią od namiętnych pocałunków, którymi wyrażamy nasze głębokie uczucia w stosunku do partnera, ale dla Kissingera nie ma żadnej różnicy. Takie urządzenie z całą pewnością mogła wymyślić tylko kobieta!

Jeśli przyłożymy usta do specjalnej silikonowej nakładki na nasz smartfon lub nowoczesny telefon komórkowy, możemy dosłownie poczuć, że kogoś całujemy i sami jesteśmy całowani.

Usta-usta w erze cyfrowej

Zrzut ekranu 2017-01-10 o 16.41.26 1

Napięcie pomiędzy naszymi wargami zamieniane jest na sygnał elektryczny odbierany przez bliźniaczy element urządzenia, który posiada nasz ukochany lub ukochana.

Wynalazek współpracuje ze specjalną aplikacją mobilną i zapewnia nam obustronne interakcje.

Choć na razie za jego pomocą możemy doświadczyć tylko fizycznego pocałunku, to już wkrótce Kissinger zostanie wyposażony w dodatkowe funkcje.

Pocałunek przez telefon

Podczas konferencji naukowej w Goldsmith College, na której zaprezentowano niezwykły projekt Emmy Yann Zhang, ogłoszono, że niebawem będzie można za jego pośrednictwem poczuć również zapach bliskiej naszemu sercu osoby.

Na razie można korzystać wyłącznie z niewielkiego pojemnika, w którym jest opcja zamieszczenia perfum kojarzących się z naszym partnerem lub partnerką. W planach jest także stworzenie całej głowy wyposażonej w specjalne sensory, dzięki którym będziemy mogli poczuć na własnej skórze jeszcze więcej bodźców.

Niestety Kissenger nie jest jeszcze dostępny w powszechnej sprzedaży i nie jest znana jego szacunkowa cena. Z pewnością nie zabraknie jednak chętnych do przetestowania nowego urządzenia do całowania na odległość.

Zagłosuj

Czy uważasz, że gadżet umożliwiający pocałunki na odległość to dobry pomysł?

Liczba głosów:

________

Redakcja zdrowie.radiozet.pl/π