Brakuje Ci pocałunków? Powstało urządzenie do całowania na odległość!

Monika Piorun
10.01.2017 17:42
Brakuje Ci pocałunków? Powstało urządzenie do całowania na odległość!
fot. Urządzenie do całowania na odległość

Emma Yann Zhang w ramach pracy doktorskiej z informatyki na City University w Londynie stworzyła rewolucyjny gadżet, który może być wybawieniem dla wszystkich par będących w związkach na odległość. Jej wynalazek pozwala poczuć na własnych ustach pocałunek naszego partnera lub partnerki.

Choć wydaje się nam, że całowanie zajmuje zaledwie krótką chwilę, to jednak przeciętny człowiek w ciągu całego życia przeznacza na tę czynność aż 2 tygodnie.

Słodkie buziaki składane dzieciom sporo się różnią od namiętnych pocałunków, którymi wyrażamy nasze głębokie uczucia w stosunku do partnera, ale dla Kissingera nie ma żadnej różnicy. Takie urządzenie z całą pewnością mogła wymyślić tylko kobieta!

Jeśli przyłożymy usta do specjalnej silikonowej nakładki na nasz smartfon lub nowoczesny telefon komórkowy, możemy dosłownie poczuć, że kogoś całujemy i sami jesteśmy całowani.

Usta-usta w erze cyfrowej

Zrzut ekranu 2017-01-10 o 16.41.26 1

Zobacz także

Napięcie pomiędzy naszymi wargami zamieniane jest na sygnał elektryczny odbierany przez bliźniaczy element urządzenia, który posiada nasz ukochany lub ukochana.

Wynalazek współpracuje ze specjalną aplikacją mobilną i zapewnia nam obustronne interakcje.

Choć na razie za jego pomocą możemy doświadczyć tylko fizycznego pocałunku, to już wkrótce Kissinger zostanie wyposażony w dodatkowe funkcje.

Pocałunek przez telefon

Podczas konferencji naukowej w Goldsmith College, na której zaprezentowano niezwykły projekt Emmy Yann Zhang, ogłoszono, że niebawem będzie można za jego pośrednictwem poczuć również zapach bliskiej naszemu sercu osoby.

Zobacz także

Na razie można korzystać wyłącznie z niewielkiego pojemnika, w którym jest opcja zamieszczenia perfum kojarzących się z naszym partnerem lub partnerką. W planach jest także stworzenie całej głowy wyposażonej w specjalne sensory, dzięki którym będziemy mogli poczuć na własnej skórze jeszcze więcej bodźców.

Niestety Kissenger nie jest jeszcze dostępny w powszechnej sprzedaży i nie jest znana jego szacunkowa cena. Z pewnością nie zabraknie jednak chętnych do przetestowania nowego urządzenia do całowania na odległość.

Zagłosuj

Czy uważasz, że gadżet umożliwiający pocałunki na odległość to dobry pomysł?

Liczba głosów:

________

Redakcja zdrowie.radiozet.pl/π