W końcu jest! Zdrowe piwo dla wszystkich odchudzających się

Aleksandra Supryn
02.03.2016 15:02
W końcu jest! Zdrowe piwo dla wszystkich odchudzających się
fot. Jak pozbyć się piwnego brzuszka? Pić nowe bezglutenowe piwo proteinowe

Podjęcie decyzji o zrzuceniu wagi zawsze musi wiązać się również ze zrezygnowaniem z alkoholu. Napoje procentowe to niestety źródło pustych kalorii. Co więcej, pobudzają one również apetyt, przez co ilość dostarczanych do organizmu kalorii jest jeszcze większa. Na szczęście perspektywa życia bez piwa to już przeszłość!

Piwosze, którzy dbają o swoją sylwetkę, mogą w końcu odetchnąć. Właśnie stworzono piwo, które jest zdrowe,

Proteinowe piwo dla aktywnych

Barbell Brew” to nowa marka piwa wprowadzona na rynek przez brytyjską firmę Muscle Food, zajmującą się internetową sprzedażą produktów spożywczych dla sportowców.

Co w nim takiego niezwykłego? Wszystko!

W jednej butelce piwa (330 ml) znajdują się tylko 92 kcal – o 33 proc. mniej kalorii niż w normalnym piwie. Ma też 85 proc. (!) mniej węglowodanów, bo tylko 5 g.

Jesteś na diecie wysokobiałkowej, więc nadal Cię to nie przekonuje? No to przygotuj się na to – piwo ma aż 21,8 g białka. To równowartość trzech dużych jajek albo 230 g jogurtu greckiego.

A jakby tego wszystkiego było jeszcze mało, „Berbell Brew” jest też bezglutenowe.

Piwo nie byłoby jednak piwem, gdyby nie miało procentów. Tutaj nie jest inaczej, bo proteinowe, zdrowe piwo ma 3,6 proc. zawartości alkoholu.

Na koniec dodamy jeszcze, że pomimo wielu zmian nie straciło podobno również na smaku – producenci zachwalają jego tropikalno-karmelowe nuty smakowe.

 

Nie możemy się już doczekać aż trafi do Polski! ;)

___

ZdrowoBardzo / AS