Melania Trump czy Agata Duda? Urodę pierwszych dam ocenia chirurg plastyczny

Monika Piorun
06.07.2017 14:47
Melania Trump czy Agata Duda? Urodę pierwszych dam ocenia chirurg plastyczny
fot. facebook.com/drkrzysztofgojdz

- Melania jako Pierwsza Dama w Polsce nie wzbudzałaby większej sympatii, bo Polacy odbieraliby ją jako wyniosłą i niedostępną - twierdzi dr Krzysztof Godź - lekarz medycyny estetycznej, który podkreśla, że z kolei zmarszczki polskiej prezydentowej tylko dodają jej uroku. Która piękność bardziej zachwyca wyglądem? 

Uroda to rzecz względna, spostrzegawcze oko chirurga plastycznego jest w stanie dostrzec nawet najmniejsze mankamenty, na które nie zwraca uwagi przeciętny zjadacz chleba.

Dr Krzysztof Gojdź - mimo że sam leczy gwiazdy, to coraz częściej sam uważany jest za aspirującego celebrytę. Podczas pierwszej wizyty pary prezydenckiej z USA jeden z najpopularniejszych specjalistów medycyny estetycznej w Polsce pokusił się o własną ocenę urody pierwszych dam. 

Swojska Polka kontra hollywoodzka piękność

Melania Trump zdaniem doktora to "piękność w stylu amerykańskim". Lekarz zachwyca się jej wyglądem "typowej gwiazdy Hollywood", długimi włosami, wystającymi kości policzkowymi, figurą modelki oraz hipnotyzującym i tajemniczym spojrzeniem. Chirurg podkreśla, że pierwsza dama USA:

W wieku 47 lat wygląda olśniewająco i pomimo korzystania z zabiegów medycyny estetycznej wygląda naturalnie, nie przesadza z poprawianiem urody.

Dwa lata młodsza Agata Kornhauser-Duda nie ma się jednak czego wstydzić w zestawieniu z jej amerykańską odpowiedniczką. Dr Gojdź uważa, że polska pierwsza dama wygląda jak typowa zadbana Polka w wieku 45 lat:

Naturalna, bez żadnych poprawek, ze swoimi zmarszczkami mimicznymi, które dodają jej uroku i wyglądu swojskiej kobiety z sąsiedztwa. Do tego zgrabna figura. Brawo!

Chirurg przekonuje, że Agacie Dudzie jest do twarzy z naturalnością. Sugeruje też, że właśnie tego oczekują od niej Polacy, których zbytnia perfekcyjność - zwłaszcza w amerykańskim, "hollywoodzkim" wydaniu mogłaby nieco razić.

Zgadzacie się z tą opinią?

Zrzut ekranu 2017-07-06 o 13.59.54
Zagłosuj

Uroda której pierwszej damy bardziej przypada Ci do gustu?

Liczba głosów:

Zobacz także

________

zdrowie.radiozet.pl/π