Zamknij

Tajemnice sypialni: Dlaczego ona udaje orgazm?

24.09.2015
Aktualizacja: 06.11.2020 14:58
Dlaczego kobiety udają orgazm
fot. Tajemnice sypialni: Dlaczego ona udaje orgazm?

„Czy udawała?” ‒ to pytanie, które zadają sobie niemal wszyscy mężczyźni. Badania pokazują, że aż 70 proc. kobiet udaje orgazm. Jednak jakie są tego przyczyny? Mamy odpowiedź. Okazuje się, że nie wszystkie wynikają z tego, że jesteś kiepski w łóżku…

Kobietom jest znacznie trudniej dojść niż mężczyznom. Co więcej, są dwa rodzaje kobiecego orgazmu ‒ waginalny (związany z punktem G) i łechtaczkowy. Zazwyczaj kobieta osiąga orgazm podczas stymulacji jednego z tych dwóch organów. Tylko nieliczne panie potrafią osiągnąć orgazm na dwa sposoby.

Czy wiesz jakie są najczęstsze powody, które każą kobietom udawać orgazm?

Udaje orgazm, bo… próbuje chronić Twoje ego

Kobiety często udają orgazm, ponieważ nie chcą, żebyś czuł się źle z tym, że nie doprowadziłeś jej do orgazmu. Chronią w ten sposób Twoje ego.

Udaje orgazm, bo… chce, żebyś już skończył

Kobieta udaje również orgazm kiedy wie, że nie ma szans na to, że dojdzie. Może to być spowodowane tym, że robisz coś źle lub po prostu jest zmęczona. Udając orgazm daje Ci sygnał, że Ty też powinieneś już kończyć.

Udaje orgazm, bo… wstydzi się swojego prawdziwego szczytowania

Niektóre kobiety czują się niekomfortowo ze swoim orgazmem. Nie chcą, żebyś był świadkiem niekontrolowanych „orgazmowych” min i odgłosów. Dlatego też wolą udać orgazm rodem z filmu dla dorosłych ‒ seksowy i nieprawdziwy.

Udaje orgazm, bo… czuje się z Tobą niekomfortowo

Panie potrzebują podczas seksu intymności. Twoja partnerka może czuć się z Tobą niekomfortowo jeśli nie jesteście jeszcze ze sobą blisko. Gdy jest zestresowana i nerwowa nie może osiągnąć orgazmu, więc udaje go.

Udaje orgazm, bo… wstydzi się tego, że zbyt długo jej to zajmie

Osiągnięcie orgazmu zajmuje niektórym kobietom dużo czasu. Wstydzą się one tego, że tak długo to trwa, więc wolą po prostu udawać.

Udaje orgazm, bo… wstydzi się z Tobą porozmawiać

Aby życie seksualne było udane potrzebna jest komunikacja. Spytaj swoją partnerkę co ją podnieca i co powinieneś robić, aby doprowadzić ją do orgazmu. Kompletna szczerość i zaufanie to klucz do sukcesu.