Zamknij

Test psychologiczny z maskami. Poznaj skrywane prawdy o sobie

05.02.2020
Aktualizacja: 06.11.2020 06:31

Nawet najbardziej szczera i otwarta osoba woli nie pokazywać wszystkiego innym. Każdy z nas nosi jakiś większy lub mniejszy sekret o sobie.  Zdradzić nas może twarz lub to, z czym się identyfikujemy. Aby poznać samego siebie, czasami wykonujemy różne testy psychologiczne. Mały test z maskami może pokazać więcej, niż byśmy chcieli. Co chowasz na tym etapie życia? Czy jesteś gotowy na poznanie prawdy o sobie? Wybierz jedną z 4 masek i zobacz, co twój wybór mówi o tobie.

Test psychologiczny z maskami. Poznaj skrywane prawdy o sobie
fot. Shutterstock

Jak zrozumieć siebie? Zrób krótki test

W tym teście prosimy cię, abyś spojrzał na grafikę z 4 maskami i wybrał jedną, która wydaje ci się najbardziej atrakcyjna, i odkrył coś nowego o sobie.

maskinewyeargdfudgflh
fot.

Maska numer 1

Jesteś osobą, która woli ukrywać swoje plany na przyszłość i nowe pomysły na projekty życiowe, a także zawodowe. Wynika to z pewnej nieufności, dystansu, a także ostrożności. Kiedyś się zawiodłeś, więc teraz już wolisz uważać na ujawnianie sekretów.

Maska numer 2

Masz pewną zdolność – intuicję i dar przewidywania. Ufasz swojemu szóstemu zmysłowi, co pozwala uniknąć osób, które mogłyby wykorzystać cię tylko dla własnych korzyści. Czasami też nie jesteś gotowy na dyskusję na osobiste tematy.

Maska numer 3

Ukrywasz swój nastrój, bez względu na to, co się dzieje w twoim życiu osobistym. Nie robisz tego ze złej woli, po prostu nie chcesz nikogo obciążać swoimi problemami. Na co dzień jesteś osobą energiczną, dlatego nie lubisz pokazywać spadku formy. 

Maska numer 4

Jesteś osobą inteligentną, ale nie zawsze dzielisz się swoimi przemyśleniami z innymi ludźmi. Ukrywasz swoje kłopoty i smutki przed otaczającymi cię ludźmi. Wolisz samodzielnie radzić sobie z trudnymi doświadczeniami. Uwielbiasz pomagać ludziom w potrzebie, ale swoje problemy wolisz rozwiązywać sam. Inni widzą cię, jaką osobę wytrwałą i niezwykle samodzielną.

loader

To oczywiste, że czytanie ludzkich tajemnic na podstawie tego, co zobaczyliśmy na obrazku, może być zgubne i nie do końca trafne. To dużo bardziej skomplikowane. Jednak może też w jakimś stopniu naprowadzić na prawdę o sobie samym. 

Źródło: dimajadid.net