Psychotest: zobacz, co mówi o tobie sposób siedzenia

16.03.2020
Aktualizacja: 16.03.2020 10:34
Psychotest obrazkowy: co  sposób siedzenia mówi o tobie
fot. Shutterstock

Zakładasz nogę na nogę, siadasz z lekkim rozkrokiem, a może nogi zawsze układasz prostopadle do podłoża? Zwróć uwagę na to, w jaki sposób siedzisz, jak układasz ręce, nogi i i co mówi to o tobie. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo w tym psychoteście chodzi o to, co jest twoim odruchem.

Psychotest: to jak siedzisz, mówi jakim jesteś człowiekiem

shutterstock_1329123191

To, jaką zajmujesz pozycję bez zastanowienia, możesz informować, czy jesteś osobą skrytą, otwartą, zdecydowaną, wahającą się. Sprawdź to. 

1. Noga założona na nogę

Jesteś bardzo serdeczną osobą, która lubi towarzystwo innych. Niestety nie jesteś stała/y w uczuciach, często zmieniasz nie tylko zainteresowania, pasje ale i kręg znajomych. Jesteś niezwykle twórcza/y, kreatywna/y, otwarta/y. 

2. Nogi prostopadle do podłoża

Najbardziej lubisz spędzać czas w gronie najbliższych. Przerażają ciebie zmiany, cenisz spokój, naturę, stabilność, bezpieczeństwo. Jesteś wycofana/y i nieśmiała/y. 

3. Złączone kolana, nogi rozwarte, stopy skierowane ku sobie

Przede wszystkim jesteś towarzyska i wesoła. Lubisz kiedy dużo się wokół ciebie dzieje. Ciągle szukasz sobie nowych wyzwań. Nie lubisz się przemęczać, zdarza się tobie przerzucać obowiązki na innych. Wszystko, dlatego, że lubisz beztroskie życie. 

4. Nogi szeroko rozwarte, a stopy złączone

Jesteś osobą chaotyczną, ale i tak panujesz nad tym co dzieje się wokół ciebie. Ludzie postrzegają cię jako osobę szaloną i nieprzewidywalną, tymczasem w tobie skrywa się wrażliwość. Masz mnóstwo ciekawych pomysłów, ale swoim optymizmem zarażasz wielu ludzi.

5. Nogi złączone i ułożone pod kątem

Nie lubisz się spieszyć, a punktualność nie jest twoją mocną stroną. Cenisz w sobie swój urok osobisty i urodę. Jesteś nieco roztargniona/y. Uważasz, że na wszystko przyjdzie czas. Zdecydowanie masz swoje zdanie i często obrażasz się, gdy ktoś postrzega świat inaczej niż ty.

Źródło: kolezanka.com