Psychotest z miejscem w samochodzie zdradza dominujące cechy osobowości

07.02.2020
Aktualizacja: 07.02.2020 11:25
Psychotest
fot. Shutterstock

Obserwowałeś kiedyś grupę przyjaciół albo swoją rodzinę w samochodzie? Czy kiedykolwiek kłóciłeś się o "swoje" miejsce? Z pozoru nic nieznaczące wybory, mogą wiele powiedzieć o nas samych i naszych bliskich. Wybór miejsca w samochodzie, przypomina zasiadanie przy stole. Ujawnia to, w jaką rolę wchodzimy w grupie oraz to, jakie cechy w nas dominują.

Psychotest: jakie miejsce w samochodzie wybierasz najczęściej?

Test zacznij od wyboru miejsca w samochodzie. Które miejsce przypisujesz sobie?

c41b9148be6c0a4bd648f8438f5cf319,730,0,0,0

1 - miejsce kierowcy

Lubisz mieć kontrolę nad wieloma sprawami. Cenisz sobie niezależność, bywasz dominujący. Potrafisz zachować zimną krew i szybko podjąć decyzję.

2 - miejsce pasażera z przodu

Wybrałeś miejsce obok kierowcy? Jesteś typem przewodnika, pocieszyciela i do tego lubisz partnerstwo. Lubisz dawać wsparcie, nawet podczas jazdy. Cechuje cię wysoka empatia i wyrozumiałość, a pomaganie innym sprawia ci ogromną satysfakcję.

3 - miejsce za kierowcą

Wybrałeś miejsce za kierowcą? To oznacza, że jesteś dojrzały — choć nawet nie musisz tak uważać. Poza tym jesteś optymistą i potrafisz wydobyć z siebie uśmiech nawet w najgorszej sytuacji. Co prawda masz silny temperament, ale potrafisz go ujarzmić, aby uniknąć konfliktu.

4 - miejsce pośrodku

Na środku chętnie usiądą ci, którzy są towarzyscy, roześmiani, ciekawi świata. Relacja z innymi bardzo ich napędza i są świetnymi rozmówcami. Taka osobowość skrada uwagę wszystkich w czasie podróży. 

5 - miejsce za pasażerem z przodu

To miejsce wskażą osoby, które nie lubią być w centrum uwagi. Wolą być obserwatorami i siąść tam, skąd wszystko dobrze widać. Charakteryzuje ich skrytość. Nie należą do osób, które chętnie otwierają się przed innymi.

Źródło: dimajadid.net

Poznaj również test z maskami. Dostępny jest TUTAJ