Psychotest: twoje uszy zdradzają, jakim jesteś człowiekiem

25.02.2020 11:19
Psychotesty: obrazki.
fot. Shutterstock

Z różnych części ciała człowieka można rozpoznać wiele emocji, a także cech charakteru. Według fizjonomiki, starej sztuki czytania z twarzy, uszy odzwierciedlają to, jaki jesteś w w miłosnych i przyjacielskich relacjach. Zrób szybki psychotest, a dowiesz się czegoś nowego o sobie. 

Co kształt ucha mówi o bliskich relacjach?

Przyjrzyj się swoim uszom. Z poniższych ilustracji wybierz ucho, które wygląda najbardziej podobnie do twojego. Możecie też w ten sposób sprawdzić również swoich bliskich - partnera, przyjaciółkę, siostrę czy rodziców. 

kształt ucha

Kształt A - szerokie i krótkie płatki uszu

Takie uszy najczęściej mają osoby bardzo rozrywkowe, atrakcyjne i pewne siebie. Cieszą się ogromnym powodzeniem i rzadko kiedy są sami. Nawet jeśli zostają porzucone, długo nie pozostają same. Raczej nie rozpaczają po utraconej miłości i szybko rzucają się w wir kolejnych przygód. 

Kształt B - długie i wąskie płatki uszu, wyraźnie opadające w dół

Osoby o tym typie uszu to silni indywidualiści. Długo budują zaufanie w relacji z drugim człowiekiem i minie sporo czasu, zanim otworzą się przed innymi. Sprawiają wrażenie zimnych i nieczułych, to jednak wynika z czegoś innego. Po prostu  wolą skupiać się na innych aspektach życia niż miłość. Zdarza się, że nie potrafią naprawdę pokochać, ani uczynić z drugiej osoby części swojego świata.

Zobacz też: Psychotest: to, co widzisz jako pierwsze wiele ujawni o twojej osobowości

Kształt C - bardzo małe płatki uszu

Osoby mające takie uszy są nieskomplikowane, szczere, żywiołowe i bardzo uczuciowe. Zakochują się szybko i kochają niezwykle głęboko. Łatwo jest je zranić. Są również bardzo ufne i naiwne. Uwielbiają pomagać innym. Z tego powodu często są wykorzystywane przez swoich partnerów. Dla ukochanej osoby są w stanie zrobić wszystko i nie dostrzegają, że znalazły się w toksycznej relacji.

Kształt D - lekko rozdwojony płatek ucha

Osoby o uszach w kształcie D nie mają szczęścia w miłości. Nie mają intuicji do ludzi i przez to często wikłają się w toksyczne relacje. Bywają chorobliwie zazdrosne i zaborcze. Zupełnie inaczej funkcjonują w relacjach społecznych, są fajnymi sąsiadami, świetnymi kumplami i doskonałymi pracownikami. Niestety w związku odzywa się ich inna, ciemniejsza strona. 

Jeżeli lubicie takie zabawy, sprawdźcie też inne psychotesty