Psychotest: ten test zdradzi, jaki naprawdę jesteś

02.03.2020
Aktualizacja: 02.03.2020 10:52
Psychotest: pomoże ci poznać siebie lepiej.
fot. Shutterstock

Myślisz, że wiesz wszystko o sobie? Znasz swoje dominujące cechy? Potrafisz wymienić swoje wady i zalety? Rozwiąż psychotest i sprawdź, jak podchodzisz do różnych spraw w życiu. 

Psychotest: co widzisz jako pierwsze?

Spójrz na obrazek i spontanicznie odpowiedź, co widzisz jako pierwsze. 

psychotest

Co widzisz jako pierwsze?

A) Twarz
B) Jabłka
C) Siedzącą postać

Wyniki psychotestu 

Odpowiedź A

Jesteś urodzonym liderem. Bardzo optymistycznie spoglądasz na świat i ludzi. Nie przejmujesz się ocenami innych. Ludzie doceniają twoją otwartość ufają, jak nikomu innemu. Czasami jednak przejawiasz egocentryzm, najpierw myślisz o własnym interesie, a dopiero później o korzyści dla pozostałych. Ciężko znosisz krytykę, to kwestia braku dystansu do siebie. 

Odpowiedź B

Nie potrafisz trzymać się ustalonych zasad. Masz problem z podporządkowaniem się innym, bo uważasz, że to ty zawsze masz rację. Jednocześnie zdajesz sobie sprawę ze swoich słabości i charakteryzuje cię wyjątkowo przyjazna osobowość. Masz w sobie mnóstwo ambicji i determinacji. Jesteś osobą żywiołową i rzadko odpoczywasz, bo szkoda ci czasu. Jeśli już dajesz sobie czas na relaks, to wybierasz najczęściej aktywność fizyczną. 

Odpowiedź C

Lubisz się czepiać innych. Poznając nową osobę, najpierw wychwytujesz wady. Trudno zdobyć u ciebie zaufanie, ale jeśli już kogoś wpuszczasz do swojego świata, są to osoby sprawdzone. Trudno jest ci się przełamać i wyjść ze swoich schematów. Najbardziej boisz się oceny i kompromitacji. Charakteryzuje cię spora nieufność, ale potrafisz też szczerze darzyć innych uczuciem. 

Źródło: Papilot