Psychotest: pozwoli ci dowiedzieć się, co wywołuje kłótnie w twoim związku

14.02.2020
Aktualizacja: 14.02.2020 11:32
Co wywołuje kłótnie w związku?
fot. Shutterstock

W relacji od czasu do czasu wkrada się kłótnia, podczas której wypływają różne kwestie. Podczas nich czasami możemy dowiedzieć się, czegoś o sobie i budowanej relacji.  Nieporozumienia na ogół dotyczą pieniędzy, planów, zachowań, przeszłości lub przyszłości. Różnimy się, więc u każdego z nas dotyczy to innej sfery. Chcesz się dowiedzieć, co w waszym związku wywołuje kłótnie. Wykonaj krótki test obrazkowy.

Psychotest dla związku

Pytanie brzmi: co widzisz na obrazku w pierwszych sekundach? Wystarczy spojrzeć na ilustrację i zaufać pierwszemu wrażeniu. To, co na nim dostrzeżesz, zdradza, co może stać się powodem większej awantury.

psychotest-interpretacja-tego-obrazka-zdradza-o-co-bedziesz-klocic-sie-z-partnerem_5bd89500

fot. yourtango.com

Nie przyglądaj się zbyt uważnie. Zaufaj pierwszemu odczuciu i przekonaj się, w której kwestii ty i twój partner najprawdopodobniej nie będziecie w stanie dojść do porozumienia.

Dziupla w drzewie

Wasze sprzeczki będą dotyczyły przede wszystkim pieniędzy i bezpieczeństwa materialnego. Może to wynikać z tego, że ktoś z was został oszukany lub nie czuje się wystarczająco bezpiecznie. Do życia podchodzisz bardzo poważnie i zdajesz sobie sprawę, że trzeba oszczędzać. Partner, który jest dość rozrzutny nie daje ci poczucia stabilizacji.

Ptaki

Jesteś bardzo zazdrosną osobą i właśnie tego będą dotyczyły wasze kłótnie. Być może nie zbudowaliście wystarczającego zaufania, a to dla ciebie absolutna podstawa.

Niestety, nawet przy braku racjonalnych powodów masz skłonność do urządzania scen zazdrości. Chcesz, by druga połowa poświęcała całą uwagę tylko tobie. 

Twarz kobiety

Kłótnie w waszym związku dotyczą uczuć, a konkretnie - tego, jak partner cię kocha. Twoim zdaniem niewystarczająco mocno i za słabo okazuje swoje przywiązanie.