Psychotest obrazkowy: twoje oczy zdradzają, jakim jesteś człowiekiem

09.03.2020
Aktualizacja: 10.03.2020 13:00
Psychotest obrazkowy: szybki test, który określa twój charakter.
fot. Shutterstock

Psychotesty oparte na wyborach mogą zdradzić wiele informacji o osobowości człowieka. Dzięki nim odkrywasz to, co skrywa się w podświadomości – twoje potrzeby, preferencje, pragnienia. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, że prawdę o sobie samym, może poznać na podstawie swoich oczu? Poświęć 2 minuty i wybierz swój typ oczu.  

Test obrazkowy na osobowość

Zobacz, co rozmiar, kształt, pochylenie, a nawet odległość między oczami mówi o twojej osobowości.

oczy

Fot. Shutterstock: co oczy mówią o twoim charakterze? 

Wybrałeś  almound eyes, migdałowe oczy. Jesteś bardzo wrażliwą osobą, która budzi wiele sympatii u innych. Znasz się na ludziach, dzięki czemu możesz łatwo przewidzieć, co się stanie. Twoje uczucia, zarówno te pozytywne i negatywne, są zawsze bardzo silne. Nie uważasz, że wrażliwość jest czymś złym, więc nie masz problemu z manifestacją emocji.

Wybrałeś close set eyes, małe oczy. Jesteś obserwatorem, który lubi zbierać informacje, po to, by uporządkować świata na swój własny sposób. Dużo analizujesz, żeby zrozumieć świat, ludzi i środowisko, w którym przebywasz. Masz skłonności do nadmiernej analizy, która czasami sprowadza cię na manowce. W pewnym momencie twoje myśli się rozmywają i przestajesz wiedzieć, co jest słuszne, a co nie. Nie chcesz też przyznać, że po prostu zagubiłeś się w swoim życiu i myśleniu. Życie jest dla ciebie zagadką, która chcesz samodzielnie rozwiązać. 

Wybrałeś protruding eyes, płytko osadzone oczy. Jesteś tajemniczą osobą, która rzadko mówi o sobie. Osobom z zewnątrz wydajesz się skryty i niezrozumiały, a zatem wydajesz się wyobcowany ze społeczeństwa. Dla bliskich jesteś zupełnie inną osobą – miłą i szczerą.

Wybrałeś downturned eyes, opadające kąciki oczu. Jesteś konsekwentnym indywidualistą. Starasz się zrobić wszystko najlepiej, jak potrafisz. Wiesz, kim chcesz być i konsekwentnie dążysz do swoich celów zawodowych i prywatnych. Zawsze chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie. Sprawiedliwość i uczciwość są dla ciebie bardzo ważne. Jesteś człowiekiem czynu, dlatego wolisz uczynki niż puste słowa.

Wybrałeś wide side eyes, szeroko rozstawione oczy. Jesteś bardzo otwartą osobą, która przyjmuje wszystkich z otwartymi ramionami. Uwielbiasz doznania, które sprawiają, że czujesz się w sobie życie. Nie lubisz się dzielić swoimi problemami, nie pokazujesz, że się czymś martwisz. Chcesz sobie z tym poradzić samodzielnie, bez żadnej pomocy.

Wybrałeś hooded eyes, głęboko osadzone oczy. Często wracasz do przeszłości, pamiętając wszystko i często przywołujesz żale z przeszłości. Nikomu nie mówisz o swoich obawach i negatywnych myślach. Może nadszedł dla ciebie czas, aby porzucić obawy i zacząć cieszyć się każdą chwilą?

Zobacz też: Psychotest: twoje uszy zdradzają, jakim jesteś człowiekiem 

Wybrałeś upturned eyes, uniesione kąciki oczy. Masz ogromną ilość energii i sił. Jesteś autorytetem i możesz zostać liderem. W twoim sercu jest jednak niepewność, której nie chcesz pokazać, ponieważ jest to twoim zdaniem oznaka słabości.

Wybrałeś rounded eyes, okrągłe oczy. Zawsze wyróżniasz się z tłumu. Masz zupełnie odmienne zainteresowania i hobby, dlatego często jesteś postrzegana jako osoba nietypowa. Jednak nigdy ci to nie przeszkadzało, ponieważ nie przejmujesz się opiniami innych. Robisz to, co uważasz za najlepsze dla siebie, nie przestrzegasz trendów ani zasad.

Wybrałeś monolid eyes, bez żadnych zmarszczek na powiece. Wiesz, jak postępować z ludźmi, masz w sobie dużo pasji i optymizmu. Inni chcą śledzić twoje poczynania i naśladować. Nie masz ochoty ukrywać swoich emocji - mówisz o nich otwarcie. Jesteś bardzo przyjazną i miłą osobą.

Źródło: dimajadid.net