Psychotest: spójrz na obrazek i poznaj swoje prawdziwe oblicze. Zajmie ci to chwilę

18.05.2020
Aktualizacja: 18.05.2020 15:51
Psychotest, który pomoże ci ustalić, jakim jesteś człowiekiem.
fot. Shutterstock

Obrazkowe testy osobowości, znane jako psychotesty, pomagają dowiedzieć się czego więcej o sobie. Zasady są bardzo proste – wystarczy spojrzeć na ilustrację. Pierwsza rzecz, na którą zwrócisz uwagę, zdradza prawdę na twój temat.

  • Psychotesty potrafią zdradzić kilka faktów na temat osobowości, inteligencji, nastawienia do świata.
  • Zrobienie poniższego psychotestu zajmie ci kilka sekund. Zwróć uwagę na to, co jako pierwsze przyciągnęło twój wzrok, a następnie przeczytaj opis pod ilustracją.

Zdjęcia skrywa kilka elementów. Na który z nich zwróciłeś/aś uwagę najpierw? Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo pierwsza myśl jest zawsze najlepsza. Męska czy żeńska twarz? Drzewo? A może jednak cebulki kwiatów? Sprawdź wynik i dowiedz się więcej o sobie.

psychotest

Psychotest: odpowiedzi

Wybór 1: twarz mężczyzny

Jesteś osobą bardzo pracowitą i zdecydowaną. W ten sposób osiągasz większość zamierzonych celów. Należysz do osób skrytych i nieufnych. Rzadko mówisz, co tak naprawdę myślisz. Przeważnie skrywasz się za różnymi działaniami. Zdarza się tak, że nie ujawniasz wszystkich swoich planów. Czyny, a nie słowa są dla ciebie kluczowe.

Wybór 2: twarz kobiety

Masz w sobie mnóstwo determinacji, niektórzy widzą w tobie lidera. Lubisz przewodniczyć grupie, dość bezpośrednio komunikujesz swoje oczekiwania innym. To pomaga ci, zarówno w pracy, jak i w życiu rodzinnym. Niestety, czasami zapominasz, że inni też mogą mieć rację w danym temacie. Spróbuj nie narzucać swojego zdania. Ta zmiana znacznie polepszy twoje relacje.

Wybór 3: drzewo

W życiu ważna jest dla ciebie duchowość - bardziej ufasz sercu niż rozumowi. Kochasz przyrodę i kontakt ze zwierzętami, w ten sposób zyskujesz energię życiową i motywację do działania. Uwielbiasz pomagać ludziom, do tego stopnia, że dość często zapominasz o samej sobie.

Wybór 4: cebulki kwiatów

Bardzo trudno jest ci żyć tu i teraz. Swoją uwagę kierujesz na trudności z przeszłości lub plany dotyczące przyszłości. Nie wiesz, w którym kierunku pójść i często odnosisz wrażenie, że nie masz swojego miejsca na ziemi. Trudno czerpać ci satysfakcję z kariery czy pieniędzy, bo najważniejsza jest dla ciebie harmonia w życiu wewnętrznym.

Źródło: Papilot