Potrzebna jest pomoc dla chorego Antosia

Natalia Kovacs
21.12.2017 09:46
Potrzebna jest pomoc dla chorego Antosia
fot. Archiwum rodzinne

Antoś ma 6 lat i czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe. Ma też wspaniałe marzenia: chciałby być bramkarzem, gitarzystą w zespole muzycznym albo kucharzem, takim od pierogów
i pizzy. Pomóż mu spełnić marzenia. 

Antoś to chłopiec, który mimo swej nieuleczalnej choroby i związanych z nią wielu ograniczeń nie poddaje się. Jest bardzo radosny, uśmiechnięty, cieszy się z drobiazgów i wszystkich, nawet najmniejszych postępów w ćwiczeniach. Co prawda nigdy nie będzie na takim poziomie rozwoju, jak jego rówieśnicy, ale ma szansę na dobrą przyszłość i na samodzielność. „Najchętniej tym wszystkim ludziom, którzy nam pomagają chciałabym pokazać mojego uśmiechniętego Antosia i powiedzieć: zobacz, to dzięki Tobie na spacerze synek puszcza moją rękę i mówi: mamo, ja pójdę sam. To jest dla mnie największe szczęście – bo daje nadzieję na lepszą przyszłość dla mojego dziecka” – przekonuje mama chłopca.

Aby to jednak osiągnąć, potrzebuje wsparcia! Tym wsparciem są smsy o treści SERCE, z których dochód przeznaczony zostanie na sfinansowanie turnusów rehabilitacyjnych Antka.

Koszt roczny takich wyjazdów to ponad 20 tysięcy złotych – i pozostaje poza zasięgiem finansowym rodziców chłopca. Pomóż Antosiowi zrobić kolejny krok! Dosłownie i w przenośni. Twój sms jest dla niego pomocą w walce o samodzielność i lepszą przyszłość. Antek mozolnie ćwiczy, bo ma motywację – dzięki Tobie ma szansę jej nie stracić.

Wyślij sms o treści SERCE na numer 7245  

Pomóżmy Antkowi w spełnianiu marzeń, tych małych i tych całkiem dużych!

Cały dochód z SMS-ów charytatywnych przeznaczymy na pomoc potrzebującym.

Dziękujemy operatorom sieci Orange, Play, T-Mobile, Heyah i Plus za wsparcie akcji i przekazanie całkowitej kwoty dochodu z SMS- ów na rzecz potrzebujących.

Na łączną kwotę uzyskaną przez Fundację Radia ZET składa się:

- 2 zł 46 gr (2 zł + VAT) z tytułu jednego SMS-a, w odniesieniu do SMS-ów otrzymanych od osób korzystających z usług operatorów: Polkomtel Sp. z o.o. oraz Orange Polska S.A., z wyjątkiem usług przedpłaconych (tzw. prepaid);

- W odniesieniu do pozostałych SMS- ów: 2 zł z tytułu jednego SMS-a.

Wesprzyj podopiecznych Fundacji Radia ZET. To #dziecinnieproste >> Przelew online