ON i ONA: Książę Harry i Meghan Markle opowiadają o swoim związku

Monika Piorun
28.11.2017 21:34
ON i ONA: Książę Harry i Meghan Markle opowiadają o swoim związku
fot. YouTube.com/The Royal Family Channel

Rozwódka. Amerykanka. Na dodatek 3 lata starsza od przyszłego męża. Jeszcze parę dekad temu taki związek w brytyjskiej rodzinie królewskiej byłby uznany za mezalians. Dziś nikogo już nie dziwi, że zakochać można się w każdym, bez względu na wiek czy brak arystokratycznego pochodzenia. Pewne jest jedno: o tej parze media nie pozwolą nam zapomnieć a ich ślub z pewnością będzie sensacją. Co sami mówią o sobie?

Kim jest przyszła żona księcia Harry'ego?

Odkąd Pałac Kensington poinformował, że cieszący się ogromną popularnością książę Harry wkrótce zostanie mężem 3 lata od niego starszej amerykańskiej aktorki – Meghan Markle, Wielka Brytania dosłownie oszalała. Słynący z dosyć hulaszczego trybu życia, skłonności do sprośnych żartów i zamiłowania do imprez pretendent do brytyjskiego tronu od lat wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Nic dziwnego więc, że informacja o tym, ze się żeni, trafiła na okładki gazet.

Pałac Kensington upublicznił szczegóły dotyczące jego ślubu. Ceremonia odbędzie się w maju 2018 roku i będzie miała miejsce w zamku Windsor, w Kaplicy św. Jerzego, gdzie ślub brał także książę Karol z Camilą Parker-Bowles.

Zanim Meghan Markle poślubi księcia Harry'ego będzie musiała zmienić obywatelstwo i przejść na anglikanizm (jest protestantką). 36-letnia rozwódka jest córką Dorii Ragland - instruktorki jogi i terapeutki oraz Thomasa Markle, znanego filmowca (para rozwiodła się 30 lat temu).

Randka w ciemno

– Zakochałem się w Meghan niesamowicie szybko. Relacje pomiędzy nami od razu były idealne – potwierdza książę Harry. Jego wybranka zdradziła, że po raz pierwszy spotkali się na... randce w ciemno.

– Nie wiedziałam za wiele o tym, z kim się spotkam. Nasza wspólna znajoma, która nas umówiła, zdradziła mi tylko, że mężczyzna, którego poznam, jest miły i uprzejmy – tłumaczy Meghan. 

– Już po pierwszym drinku padło pytanie: "Co robisz jutro?" – opowiada rozpromieniona wybranka księcia. Pytany przez dziennikarzy o to, kiedy zrozumiał, że są sobie pisani, Harry nie wahał się stwierdzić, że wiedział to od samego początku, odkąd tylko ujrzał swoją przyszłą żonę.

* (Chcesz oglądać filmik z polskimi napisami? Pamiętaj, żeby ustawić opcję tłumaczenia w ustawieniach!)

Kurczę pieczone na obiad, zaręczyny na deser

Para zaręczyła się w nietypowych okolicznościach. Harry zabrał Meghan na wieś. Mieli spędzić spokojny, sielski weekend w małej chatce. – Było romantycznie. Piekliśmy wspólnie kurczaka, kiedy nagle Harry ukląkł...

– Nie dała mi nawet dokończyć zdania. Od razu wybuchła śmiechem i powiedziała: "Mam powiedzieć: TAK?". – Potem Meghan wpadła mi w ramiona i wręczyłem jej pierścionek. To był wyjątkowy moment dla nas obojga – wyjawia nie kryjąc zadowolenia Harry.

Starsza ONA, młodszy ON

Jeszcze parę dekad temu ślub pretendenta do brytyjskiego tronu ze starszą od siebie rozwódką nie byłby w dobrym tonie, zwłaszcza w przypadku związku arystokraty z kobietą pochodzącą z niższej klasy społecznej. Dziś większą sensacją jest to, w co się ubrała i jakie dodatki wybrała przyszła żona księcia niż to, ile ma lat.

Różnica wieku pomiędzy przyszłymi małżonkami jest niewielka (zaledwie 3 lata). W brytyjskiej rodzinie królewskiej takie przypadki nie należą do wyjątków. Warto dodać, że dotyczy to ojca księcia Harry'ego. Camila Parker-Bowles, druga żona księcia Karola, jest od niego starsza o ponad rok. Lady Diana była z kolei od niego młodsza aż o 13 lat.

Jaka różnica wieku pomiędzy partnerami jest według Was idealna? Jak sądzicie?

Zagłosuj

Jaka różnica wieku jest Twoim zdaniem idealna pomiędzy partnerami?

Liczba głosów:

Zrzut ekranu 2017-11-28 o 20.26.18

___

zdrowie.radiozet.pl/π