Zabawne zdjęcie noworodka jest hitem internetu

27.02.2020 17:17
Rodrigo Kunstmann/Facebook
fot. Rodrigo Kunstmann/Facebook

Zmarszczone czoło i brwi, wykrzywione usta - to zdjęcie to gotowy mem. Dziewczynka z Brazylii dobitnie wyraziła swoje niezadowolenie po porodzie. Jej poważna mina to reakcja na próbę zmuszenia jej do płaczu. Noworodki po porodzie powinny zapłakać, ale małej Isabeli wcale się ten pomysł nie spodobał i postanowiła pokazać, co o tym myśli.

Szczęśliwe narodziny? Raczej nie. Wyraz twarzy dziewczynki tuż po jej narodzinach wskazuje na to, że nie była zadowolona z przyjścia na świat.

Isabela Pereira de Jesus ma na zdjęciu po swoich narodzinach wyjątkowo kwaśną minę. Dziewczynka przyszła na świat w Rio de Janeiro w Brazylii, 13 lutego.

- Otworzyła szeroko oczy, ale nie płakała. Lekarz musiał nawet powiedzieć „płacz, Isa!” - powiedział fotograf Rodrigo Kunstmann, który został zatrudniony przez mamę Daiane de Jesus Barbosa do udokumentowania porodu. 

- Zrobiła bardzo poważną minę i zaczęła płakać dopiero po przecięciu pępowiny - stwierdził fotograf.

Zdjęcie dziecka szybko obiegło internet. Jej mama twierdzi, że poważna mina dziewczynki dowodzi tego, jaka jest odważna.

Daiane de Jesus Barbosa twierdzi, że jej córka ma silny charakter. Zawsze marszczy czoło podczas zmiany pieluch i karmienia piersią. Podobno dziewczynka miała urodzić się 20 lutego, ale przyszła na świat tydzień wcześniej czym, zdaniem jej matki, pokazała swoją silną osobowość.

Źródło: nypost.com