Anna Lewandowska wydaje poradnik zdrowej mamy

Monika Piorun
11.05.2017 10:17
Anna Lewandowska wydaje poradnik zdrowej mamy
fot. W środku okładka najnowszej książki Anny Lewandowskiej wydanej przez Burda Książki

24 maja odbędzie się oficjalna premiera książki Anny Lewandowskiej "Healthy mama". 10 maja poradnik dla kobiet w ciąży i młodych mam trafił do przedsprzedaży w sieci Empik.

Czasopismo Gala pochwaliło się nową okładką najnowszej publikacji autorstwa Anny Lewandowskiej wydanej przez Burda Książki.

Młoda mama nie próżnuje - 4 maja na świat przyszła jej pierwsza córeczka Klara a niecały tydzień po jej narodzinach w jednej z sieci księgarni można nabyć specjalny poradnik, w którym sportsmenka radzi, co robić, by spędzić okres ciąży zdrowo i aktywnie.

W książce nie zabraknie porad z zakresu żywienia, profesjonalnych programów ćwiczeń dla kobiet spodziewających się dziecka oraz tego, w jaki sposób przygotować się do macierzyństwa i pełnienia jeden z najważniejszych ról w życiu, jakim jest bycie matką.

Sama Lewandowska tłumaczy, że:

W książce znalazły się w porady dotyczące diety, aktywności fizycznej oraz opieki medycznej przed, w trakcie i po ciąży. Dodatkowo spisałam parę słów dotyczących równie ważnej w tym okresie równowagi psychicznej.

Choć Anna i Robert Lewandowscy długo zwlekali z ogłoszeniem informacji o tym, że spodziewają się dziecka, to jednak wszelkie wiadomości dotyczące polskiego "royal baby" stały się niemal sprawą narodową. O narodzinach małej Klary donosiły główne wydania wiadomości największych stacji telewizyjnych a pozostałe media niemal każdego dnia dzieliły się z odbiorcami kolejnymi newsami, które udało się im zdobyć na ten temat.

Przeczytaj: Anna Lewandowska pokazała córeczkę

W informacji prasowej przedstawionej przez wydawnictwo Burda Książki można przeczytać, że:

Tym razem znana sportsmenka radzi, jak w spokoju i zdrowiu przeżyć okres ciąży oraz wczesnego macierzyństwa. Wszystkie poradniki żony Roberta Lewandowskiego są hitami, więc na pewno będzie tak samo z Healthy Mamą! 

Zrzut ekranu 2017-05-11 o 08.30.03
anka
4
fot. Burda Książki

______

zdrowie.radiozet.pl/gala.pl/π