Zamknij

Dlaczego materac piankowy jest odpowiednim wyborem?

Dlaczego materac piankowy jest odpowiednim wyborem?
fot. Materiały prasowe

Szukasz innowacji w zakresie spania? Pianki to jeden z najszybciej rozwijających się surowców na rynku. Dlatego najlepsi producenci materacy chętnie po nie sięgają, tworząc doskonałe jakościowo wypełnienia dla swoich produktów. Wiedzą, jak ważny dla krzepiącego snu jest materac, dlatego nie idą kompromisy w sprawie jakości. Właśnie w taki sposób powstał materac Melody, szwedzkiej marki Hilding. Dowiedz się, co wyróżnia nowoczesny materac piankowy i dlaczego  jest on odpowiednim wyborem dla ciebie!

Nowoczesny materac piankowy - co go wyróżnia? 

Wysoki poziom elastyczności, zdolność szybkiego dostosowania się do kształtu twojego ciała oraz niezwykła lekkość, która ułatwia odwracanie materaca na drugą stronę - to tylko garść z wielu zalet nowoczesnych materacy piankowych. 

Najlepsze na rynku są wykonane z kombinacji różnych rodzajów doskonałych pianek – wysokoelastycznych, termoelastycznych, lateksowych.

Ponieważ mają wysoki poziom elastyczności, bez problemu dostosowują się do kształtu twojego ciała. O ich komforcie decyduje gęstość pianki, a także wysokość i ilość warstw, z jakich są zbudowane. Najlepsze materace piankowe to dbałość o każdy detal, dlatego są wykonane z najlepszych tkanin i mają doskonałą jakość wykończenia pokrowców.

Materac piankowy - dlaczego to doskonały wybór? 

Pianka to  materiał, który daje komfort i wygodę podczas snu. Nowoczesne materace sa stworzone z kilku rodzaju pianki, dlatego stanowią solidne podparcie całej sylwetki, w tym tak ważnego kręgosłupa. 

Materac piankowy ma też zróżnicowane strefy twardości, dlatego dopasowuje się do sylwetki jeszcze dokładniej! Efekt? Wysypiasz się w każdej pozycji i nie musisz się martwić o ból pleców, ramion czy karku.  

Niekwestionowaną zaletą współczesnych materacy piankowych jest ich trwałość, lekkość i higiena.  Nowoczesne pianki do spania nie odkształcają, się ani nie zapadają. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz go u sprawdzonego producenta, który od lat jest liderem w branży. Dzięki temu zyskasz nie tylko komfort snu, zdrowie i doskonały nastrój każdego dnia, lecz także 15 lat gwarancji na swój materac.

materac-piankowy-dlaczego-to-doskonaly-wybor
fot.

Jeśli właśnie szukasz materaca do sypialni, z pewnością twoją uwagę przykuje materac szwedzkiej marki Hilding. To firma, która nie idzie na kompromisy w kwestii zdrowego snu i jakości swoich produktów. 80 lat doświadczenia sprawia, że spod jej szyldu wychodzą najlepsze materace na rynku, np. innowacyjny Hilding Melody. To materac piankowy, który współgra z melodią twojego ciała, wczuwa sie w twój rytm życia oraz indywidualne potrzeby dotyczące wypoczynku i regeneracji. Materac Hilding Melody uwzględni twoją wagę, wzrost, budowę ciała i pozycje spania, a wszystko po to, by zapewnić ci doskonały wypoczynek. 

Hilding Melody skomponowano z innowacyjnej pianki termoelastycznej VISCO. Czy wiesz, że jej prototyp opracowała NASA, i z powodzeniem wykorzystywała na promach kosmicznych? Dziś możesz mieć tą „kosmiczną” piankę w swojej sypialni! Spisuje się doskonale: reaguje na ciepło ciała, dostosowuje się do wagi, temperatury i „zapamiętuje” kształt twojego ciała, a kiedy wstajesz z łóżka, wraca do stanu początkowego.

Materac Melody to wytrzymały blat lateksowy, który wyprofilowano tak, by tworzył aż 7 stref twardości. To idealne wsparcie dla całego ciała. Dla Melody ważny jest każdy twój mięsień! Otwory w poszczególnych strefach zapewniają higienę i dobrą wentylację wkładu. Ten materac to przepis na idealny sen dla każdego! 

Warto wiedzieć! 

Hilding Melody będzie dobrą propozycją także dla osób o podwyższonej wadze, nawet do 140 kg, jak również dla par o dużej różnicy wagowej. 

 

Materace piankowe Hilding to:

  • najlepsze komponenty,
  • doskonała higiena i dobra wentylacja, 
  • produkt idealny dla alergików,
  • najnowocześniejsze rozwiązania,
  • wysoka jakość każdego detalu,
  • rygorystyczne testy i certyfikaty,
  • 15 lat gwarancji na produkt,
  • odpowiedni wybór dla każdego.