Wielki test Litorsalu. Sprawdziliśmy skuteczność suplementu!

Aleksandra Supryn
16.11.2015 12:25
Wielki test Litorsalu. Sprawdziliśmy skuteczność suplementu!
fot. Litorsal - co to za lek i jakie jest jego działanie? [TEST]

Ciało dorosłego człowieka w prawie 70 proc. składa się z wody. Nic więc dziwnego, że to jeden z ważniejszych składników w naszym organizmie. Jego niedobory mogą doprowadzić do poważnych konsekwencji. Czasem warto więc sięgnąć po suplementy diety, np. Litorsal ‒ musujące tabletki o smaku cytrynowo-miętowym.

Litrosal zaleca się w celu uzupełnienia w organizmie niedoborów płynów i składników mineralnych oraz przywrócenia niezwykle ważnej równowagi wodno-elektrolitowej. Suplement nawadnia, mineralizuje oraz elektrolizuje. Dzięki niemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie uzupełnić niedobory sodu, glukozy oraz witaminy C.

Litorsal ‒ czy działa?

Redakcja ZdrowoBardzo postanowiła sprawdzić skuteczność Litorsalu. Przez tydzień stosowaliśmy suplement codziennie i bardzo szybko zauważyliśmy efekty.

Zapracowany Robert pił Litorsal codziennie rano. Już po kilku dniach okazało się, że ma więcej siły do pracy i znacznie łatwiej jest mu się skoncentrować.

„Zauważyłem, że nie muszę już sięgać po kawę. Nawet bez niej miałem bardzo dużo energii do pracy i byłem otwarty na nowe wyzwania”.

Również nasza koleżanka z redakcji AktywnieBardzo zauważyła pozytywne działanie Litorsalu. Milena jest zapaloną biegaczką, więc uzupełnianie wody i składników mineralnych po treningu jest dla niej bardzo ważne. Po tygodniu stosowania suplementu potwierdziła jego skuteczność.

„Efektywnie gasi pragnienie po intensywnych ćwiczeniach i sprawia, że organizm regeneruje się o wiele szybciej”.

Dlaczego się odwadniamy?

Organizm może odwodnić się w wyniku wysokiej gorączki, dolegliwości żołądkowych ‒ biegunki, wymiotów oraz chorób nerek.

Bardzo dużo wody oraz minerałów tracimy również podczas intensywnego wysiłku fizycznego oraz, gdy na zewnątrz jest bardzo gorąco. Właśnie w tych przypadkach uzupełnienie wody jest niezbędne, a Litorsal najbardziej skuteczny.

Odwodnienie ‒ po czym poznać?

Odwodnienie można podejrzewać jeśli odczuwamy wzmożone pragnienie, a oddawanie moczu jest bardzo rzadkie (lub mocz jest ciemnożółty). Bardzo typowa jest również suchość spojówek, jamy ustnej i języka. Duża utrata wody może również powodować brak apetytu oraz wzdęcia. Bardzo wiele osób odczuwa wtedy również ogólne osłabienie organizmu, bóle i zawroty głowy oraz senność.

___

ZdrowoBardzo / AS