Znany chirurg trafił do szpitala z powodu zatrucia "dietą pudełkową"

06.06.2017 15:14

Znany chirurg plastyczny gwiazd - dr Krzysztof Gojdź - musiał być hospitalizowany. Zaszkodziła mu popularna wśród celebrytów dieta, przed którą niedawno ostrzegał Sanepid.

Znany chirurg trafił do szpitala z powodu zatrucia "dietą pudełkową" fot. East News/facebook/Dr Krzysztof Gojdź

Na początku czerwca służby sanitarne ujawniły, że niemal połowa firm cateringowych, przygotowujących gotowe posiłki w pudełkach, nie spełnia norm dotyczących jakości pożywienia. Kontrolerzy zarzucali producentom "diet pudełkowych" brak odpowiednich warunków sanitarnych, używanie przeterminowanych produktów o nieznanym pochodzeniu.

Nie trzeba było długo czekać na pierwsze "ofiary" takiego sposobu żywienia, z którego korzysta wielu znanych Polaków oraz osoby dbające o szczupłą sylwetkę.

Pierwszym poszkodowanym przez "dietę pudełkową" okazał się dr Krzysztof Gojdź - chirurg plastyczny gwiazd, który często pojawia się w mediach. O swoim pobycie w szpitalu lekarz-celebryta poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych:

"

Po czterech dniach zatrucia "dietą pudełkową" i odwodnieniu organizmu wylądowałem jednak w szpitalu. Zawsze dbam o wszystkich dookoła a o sobie zapominam. Pamiętajcie o swoim zdrowiu. Ono jest równie ważne jak zdrowie najbliższych. Róbcie badania profilaktyczne, nie bagatelizujcie objawów chorobowych. Zdrowie i życie ma się tylko jedno. "

Zrzut ekranu 2017-06-06 o 14.34.43

____

zdrowie.radiozet.pl/π

Oceń