Dziennikarka dowiedziała się, że ma raka po nagraniu w telewizji. Wszystko dzięki fance

27.07.2020
Aktualizacja: 27.07.2020 13:26
Dziennikarka dowiedziała się, że ma raka po nagraniu w telewizji. Wszystko dzięki fance
fot. victoriapricet_screen

Amerykańska prezenterka telewizyjna Victoria Price dowiedziała się, że choruje na nowotwór tarczycy w nietypowy sposób. Diagnozę postawiła fanka, która oglądała ją w telewizji i dostrzegała jej zgrubienie na szyi. Uratowało to jej życie. 

  • Reporterka ma raka. Chorobę wykryła kobieta, która oglądała ją w telewizji. Dziennikarka podzieliła się w sieci swoją historią.
  • Victoria Price przyznała, że gdyby nie wiadomość, sama nie zgłosiłaby się na badania. Ostatecznie okazało się, że ma guz tarczycy. 

Victoria Price niedawno relacjonowała na wizji najnowsze informacje dotyczące pandemii koronawirusa w zatoce Tampa na Florydzie. Po jednym z programów dostała wiadomość od kobiety, która zauważyła niepokojące zgrubienie na jej szyi. Fanka tłumaczyła, że to przypomniało jej o własnych problemach ze zdrowiem.

– Cześć, właśnie widziałam twój materiał. Zaniepokoił mnie guzek na twojej szyi. Proszę, sprawdź tarczycę. Przypomina mi guzek na mojej szyi. Mój okazał się nowotworem. Dbaj o siebie – napisała kobieta.

Po przeczytaniu wiadomości dziennikarka udała się do lekarza. Niestety, przypuszczenia kobiety potwierdziły się. U Victorii Price również wykryto nowotwór. Dziennikarka musi teraz poddać się zabiegowi usunięcia guza i części węzłów chłonnych. Zmiany nowotworowe były w bardzo wczesnym stadium. Szybka diagnoza dała więc szansę na całkowite wyleczenie. Wiele wskazuje na to, że wiadomość od fanki uratowała reporterce życie.

Zobacz też: Koronawirus atakuje również uszy? Może odpowiadać za problemy ze słuchem

– Zawsze po twojej stronie - to nie jest tylko hasło telewizji WFLA, ale i nasz fundament. Ostatnio jednak role się odwróciły i to widz był po mojej stronie. Nie mogę być bardziej wdzięczna. Relacjonowaliśmy najważniejsze wydarzenia związane ze zdrowiem w tym stuleciu, ale moje własne zdrowie było ostatnią rzeczą, o której myślałam – dodała reporterka.

– Zawsze będę wdzięczna kobiecie, która napisała do mnie tę wiadomość, zupełnie obcej osobie. Nie miała żadnego obowiązku, ale i tak to zrobiła. Świat jest obecnie trudnym miejscem. Nie zapominajcie o tym, aby o siebie zadbać. Dbajcie o siebie nawzajem – dodała Victoria Price.