Założył na penisa metalowe pierścienie. Musiała interweniować straż

19.09.2019 16:20
Założył na penisa metalowe pierścienie. Musiała interweniować straż
fot. Shutterstock

Chciała urozmaicić swoje życie seksualne, a skończyło się interwencją strażaków. Pewien mieszkaniec Kołobrzegu założył na swoje przyrodzenie metalowe obręcze, których nie był w stanie zdjąć. Sytuacja zrobiła się dramatyczna, gdy lekarze na pogotowiu rozłożyli ręce. Na szczecie strażacy pomogli mężczyźnie wyzwolić się z pierścieni.

Mieszkaniec Kołobrzegu eksperymentował z erotycznymi gadżetami. Założył na swoje przyrodzenie aż 5 metalowych pierścieni o grubości 5 milimetrów, ale nie przewidział, że będzie miał problem z ich usunięciem. Metalowe ,,gadżety'' utknęły na penisie w stanie wzwodu i mężczyzna musiał szukać pomocy u fachowców.

Profesjonalna interwencja

Jak opisuje portal miastokolobrzeg.pl mężczyzna pojawił się w komendzie straży pożarnej i liczył na pomoc wykwalifikowanych służb. Wcześniej zgłosił się bowiem na izbę przyjęć kołobrzeskiego szpitala, ale lekarze nie dysponowali odpowiednim sprzętem i nie byli w stanie pozbyć się problemu. 

Strażacy stanęli jednak na wysokości zadania i w asyście ratowników medycznych nacięli metalowe obręcze specjalną piłą, a następnie usunęli je z przyrodzenia mężczyzny za pomocą szczypiec.

Mężczyzna miał dużo szczęścia, jego organ nie został uszkodzony. Jak donosi miastokolobrzeg.pl pokrzywdzony już wcześniej korzystał z obręczy, ale nigdy nie miał z nimi problemów i nie musiał szukać pomocy u specjalistów.  

Źródło: miastokolobrzeg.pl