Zamknij

Szokujący przypadek. Wypróżniał się przez członka, ejakulował przez odbyt

12.10.2021 11:37
Szokujący przypadek. Wypróżniał się przez członka, ejakulował przez odbyt
fot. Shutterstock

Młody mężczyzna przez dwa lata cierpiał z powodu wyjątkowo przykrych dolegliwości. 33-latek wypróżniał się przez członka i oddawał mocz oraz nasienie przez odbyt. Zgłosił się po pomoc, gdy zaczął odczuwać silny ból jąder. Wyjaśnienie tej medycznej zagadki jest zaskakujące.

33-letni mężczyzna przez dwa lata cierpiał z powodu szeregu osobliwych problemów medycznych. Oddawał kał przez członka i wydalał mocz oraz nasienie przez odbyt. Zaczął szukać pomocy, gdy przez tydzień odczuwał silny ból w jądrach. 

Lekarze byli zdumieni, gdy odkryli, jaka historia kryje się za problemami zdrowotnymi mężczyzny.

Zaskakujące rozwiązanie medycznej zagadki

Według artykułu opublikowanego w czasopiśmie medycznym ''Cureus'' badania wykazały, że mężczyzna miał infekcję dróg moczowych, a także przerwaną ścianę odbytnicy.

Tomografia komputerowa wykazała, że miał przetokę między cewką moczową a odbytnicą, przez którą przedostawały się płyny.

Przetoka została naprawiona chirurgicznie, ale lekarze nie mogli znaleźć przyczyny wytworzenia się tego ''przejścia''.

Wykluczono możliwe infekcje, takie jak gruźlica, nieswoiste zapalenie jelit i inne choroby.

Mężczyzna zaprzeczył również, by doznał urazu odbytnicy, twierdził też, że w przeszłości nie przeszedł operacji jamy brzusznej.

W końcu odkryto, że 33-latek przebywał w trzytygodniowej śpiączce po zatruciu kokainą i fencyklidyną (PCP). Mniej więcej w tym samym czasie zaczął zauważać dziwne objawy.

Okazało się, że podczas hospitalizacji założono mężczyźnie cewnik Foleya, który według lekarzy był przyczyną urazu. 

Cewnik Foleya to giętka rurka, która jest wprowadzana przez cewkę moczową w celu odprowadzania moczu z pęcherza moczowego. Stosowanie cewnika może wiązać się z powikłaniami, takimi jak utrzymujące się zakażenia układu moczowego, mechaniczne urazy w cewce moczowej i szyi pęcherza, zwiększone ryzyko raka pęcherza moczowego.

Źródło: indiatimes.com; timesnownews.com