Konrad Imiela do koronasceptyków: "Ta choroba to jadowity wąż"

13.10.2020
Aktualizacja: 13.10.2020 13:50
FB Konrad Imiela
fot. FB Konrad Imiela

Konrad Imiela, dyrektor wrocławskiego Teatru Capitol, podzielił się na w mediach społecznościowych swoimi spostrzeżeniami na temat COVID-19. Wprost ze szpitalnego łóżka. 

Konrad Imiela, dyrektor wrocławskiego Teatru Capitol, niedawno odebrał pozytywny test na koronawirusa. Leżąc pod tlenem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego, zaapelował do koronasceptyków o naukę na jego własnych błędach.

"Jeśli wciąż jest ktoś, kto macha ręką na dystans, maseczkę, czy w ogóle Covid, mam do niego parę słów. Ta choroba to dość jadowity wąż, a jad jego działa totalnie różnie. Sam jestem przykładem dość zdrowego gościa przed 50-tką, bez żadnych chorób współistniejących. Niby powinno pójść gładko. A tak nie jest" - czytamy w dramatycznym wpisie na Facebooku.

Dyrektor Teatru Capitol przyznaje, że dał się zwieść atmosferze podejrzliwości: "Znacie kogoś z tym Covidem?". "Trwa to już tyle czasu...". "Rząd zapracował sobie na brak zaufania".

"Już było fajnie, już można było spotkać się ze znajomymi w knajpie, pogadać. Też wyskoczyłem na piwo z kolegami z pracy. Otóż jest to loteria. To już nie czas na wątpliwości" - ostrzega Konrad Imiela na Facebooku.

Źródło: FB Konrad Imiela