Zafundowała sobie implanty w pośladkach, teraz ma zdeformowaną pupę!

14.08.2018 17:08
Janelle Butler
fot. Facebook/ Get Bodied by J

Implanty w pośladkach? Kobiety, które chcą świetnie wyglądać są w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć wymarzony efekt. Jednak koszty, które muszą ponieść mogą być bardzo wysokie. I nie chodzi o pieniądze, ale o deformację ciała. Poznaj historię Janelle Butler.

Janelle Butler z Lawrenceville w stanie Georgia, modelka, miłośniczka fitnessu, influencerka, kilka lat temu zdecydowała się na zabieg powiększenia pośladków polegający na wszczepieniu implantów. Niestety procedura została źle przeprowadzona przez niewykwalifikowaną kosmetyczkę, w efekcie modelka ma zdeformowane ciało.

W 2009 roku Janelle Butler urodziła dziecko i miała problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Rok później zdecydowała się na zabieg wszczepienia implantów w pośladki, ale - ze względu na koszty zabiegu - wybrała gabinet kosmetyczny, który nie miał licencji. Kobieta nie miała świadomości, jakie to stwarza zagrożenie dla jej zdrowia, a nawet życia.

Radość z wyglądu pośladków po zabiegu została przerwana przez ogromny ból, jaki zaczęła odczuwać zaledwie kilka dni po zabiegu. Modelka nie mogła zbyt długo siedzieć, pojawiły się dolegliwości w postaci pieczenia i swędzenia skóry. Dodatkowo pośladki powiększyły się jeszcze bardziej na skutek intensywnych ćwiczeń. To wszystko sprawiło, że Janelle pożałowała swojej decyzji i postanowiła usunąć implanty.  

O pomoc poprosiła specjalistów z popularnego w Wielkiej Brytanii reality show "The Doctors". Podczas zabiegu usuwania wypełniacza wystąpiły komplikacje. W ranach rozwinęła się martwica i pośladki modelki zaczęła gnić. Życie modelki było zagrożone.

Na szczęście lekarzom udało się uratować kobietę. Niestety jej ciało zostało zdeformowane - w obu pośladkach, w miejscu wyjętych implantów są wgłębienia wielkości pięści.

Janelle Butler zdaje sobie sprawę, jak bardzo nierozważna była jej decyzja o wszczepieniu implantów bez konsultacji medycznej, przez niewykwalifikowaną kosmetyczkę. Ceną jaką zapłaciła była długa rehabilitacja po zabiegu i nieodwracalne zmiany na ciele.

Na swoim profilu na Facebooku przestrzega inne kobiety przed ryzykownymi operacjami.

Janelle Butler

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Źródło: dailymail.com/ Facebook
-----------------------------
zdrowie.radiozet.pl/ mk