Adele ma poważne problemy ze zdrowiem. Traci głos!

Monika Piorun
03.07.2017 15:41
Adele ma poważne problemy ze zdrowiem. Traci głos!
fot. Facebook.com/Adele

- Przepraszam, kocham Was, wybaczcie mi - napisała w emocjonalnym oświadczeniu na Facebooku Adele. Dzieląc się z fanami informacją o swoich problemach z głosem zdradziła, że może zakończyć karierę koncertową dużo szybciej niż planowała.

Jedna z najpopularniejszych brytyjskich wokalistek traci głos! Adele, która z powodów zdrowotnych odwołała dwa ostatnie koncerty z aktualnej trasy koncertowej, powiadomiła fanów o tym, że jej struny głosowe są poważnie uszkodzone. Lekarze zabronili jej występować i choć rozważała nawet występowanie z playbacku, ostatecznie nie wystąpiła na scenie. Zaplanowane 1 i 2 lipca na Stadionie Wembley w Londynie nie odbyły się.

Problemy z głosem były u Adele na tyle poważne, że lekarze zalecili jej sterydy i całkowite powstrzymywanie się od wysilania strun głosowych. - Przepraszam wszystkich, których rozczarowałam - napisała artystka.

- Przez ostatnie dwie noce bardzo się męczyłam. Musiałam wysilać się znacznie bardziej, niż zwykle. Nie mogłam mówić. Okazało się, że moje struny głosowe są uszkodzone – tłumaczyła piosenkarka. Media na całym świecie zastanawiają się, czy ostatnie problemy ze zdrowiem nie doprowadzą do tego, że Adele całkowicie zrezygnuje z dalszego koncertowania.

Zrzut ekranu 2017-07-03 o 15.11.49

Tak żegnała się z fanami Adele 28 czerwca, po wykonaniu 120. koncertu w jej karierze:

* (Chcesz oglądać filmik z polskimi napisami? Pamiętaj, żeby ustawić opcję tłumaczenia w ustawieniach!)

________

zdrowie.radiozet.pl/π